piątek, 11 lipca 2014

WAKACJE 2014

Wreszcie mamy wakacje, upragnione, wyczekane <3 Chciałam trochę popracować nad figurą Kati, aleee... Jak zawsze jest jakieś ale. Tym razem Kati rozwaliła sobie łapkę. No tak przecież ostatni raz na szyciu była dwa miesiące temu... Na szczęście tym razem nie jest to takie poważne.
Zamorduję ją kiedyś za to wszystko, chyba, że prędzej sama się wykończy, co jest, jak widać bardzo możliwe ;)


Razem z Kają i naszymi cudownymi psami zaczęłyśmy nagrywać wakacyjny filmik, już nie mogę doczekać się efektów :D

BekstejdżWarto wspomnieć, że 10 czerwca minęły 4 lata odkąd Czesław, czyli moja zwariowana suczi pojawiła się w moim życiu <3 Może kiedyś napiszę coś dłuższego, a póki co jeszcze raz egoistycznie życzę nam jeszcze wieeelu lat razem.


I już na koniec zachęcam wszystkich do poczytania historii mojej suczi i nie tylko, czyli "ODZYSK" POTRAFI, genialny projekt, wystarczy opisać historię naszego psa po przejściach i zostanie ona opublikowana obok pozostałych. Zapraszam :)
 KLIK


5 komentarzy:

 1. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

  OdpowiedzUsuń
 2. życzymy zdrówka i czekam z niecierpliwością na filmik bo ten zeszłoroczny był kapitalny :D !

  OdpowiedzUsuń
 3. Ah te nieszczęsne rozwalanie łapek. Skąd my to znamy?! Życzymy Kati szybkiego powrotu do formy! :)

  Pozdrawiam!
  http://beagle91.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkie psiaki z wyjątkiem Vinka (tfu, tfu) mają jakiegoś pecha z łapami? My również życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia!
  Czekam na wakacyjny filmik, bo z 2013 był GENIALNY! Oglądam i oglądam i nie mogę wyjść z zachwytu i podziwu Twojej pracy. Naprawdę super! Z pewnością będziemy Was śledzić :p
  Pozdrawiamy Nina & Vivat

  OdpowiedzUsuń
 5. mam nadzieję, że z łapką wszystko będzie ok. a w wakacje przynajmniej mozemy jeszcze wiecej czasu poświecic zwierzakom
  Seya/catdog/puk0@onet.pl

  OdpowiedzUsuń