sobota, 11 maja 2013

Majówka z frisbee

Tegoroczna majówka była zdecydowanie najlepszą z majówek!

Tym razem spędziłyśmy ją aktywniej niż zwykle, a dokładniej dokształcałyśmy się frisbowo pod okiem Pauli i Agnieszki w bajecznym miejscu - Annówce.
Annówka jest nam już znana, byłyśmy tam na naszym pierwszym obozie i z utęsknieniem czekałyśmy aby móc tam powrócić. No i nadeszła majówka <3 Majówka z frisbee <3


Pięć dni spędziłyśmy pod kątem frisbee. Poranne rozgrzewki, zajęcia z psami, rzucanie deklami i na koniec toss. Dzień mijał bardzo szybko, szczególnie gdy czas spędzało się w świetnym towarzystwie.
Marta umilała nam pobyt pysznymi śniadaniami (pieczony chlebek ah <3), pysznymi obiadami i domową atmosferą. Za to uwielbiam Annówkę!
W pokoju mieszkaliśmy w czwórkę: Natalia i Cody, Zuzia i Bady, Agata i Gwidon, ja i Kati.


 Jestem dumna z mojej zacnej suki. Miałam pewne obawy co do jej zachowania, a w szczególności co do jej zostawania w klatce. Kati kolejny raz spisała się na medal. W klateczce zachowywała się spokojnie, nie szczekała, nie nawalała jak głupia. W stosunku do psów też nie było źle. FRIZBIII!!!
Ja uczyłam się rzucać, rzucać i jeszcze raz rzucać. A z Kati ćwiczyłyśmy różne ewolucje. Wiem jak pracować z nią nad poszczególnymi elementami. Czeka nas jeszcze dużo pracy, przede wszystkim muszę zmotywować sukę, pokazać jej, że łapanie dysków, które z pozoru wydają się niemożliwe do złapania jest łatwe, wystarczy nie gasić się w trakcie. Jak już pisałam dużo pracy przed nami, ale warto!
No i jeszcze na koniec pragnę pochwalić się naszymi wynikami w tossie:
DZIEŃ I zacne 0 punktów :D
DZIEŃ II 6,5 pkt
DZIEŃ III nie rzucaliśmy tossa, ale kolejnego dnia rzucaliśmy dwa razy
DZIEŃ IV w pierwszej rundzie całee 1,5 pkt, Kati była troszkę zaspana, ale w kolejnej rundzie poszło nam o wiele lepiej, a mianowicie uzyskałyśmy piękne 9 punktów ;)

Fotografom: 
Natalia Karpińska, Zuzanna Musialik, Agata Kierzkowska, Marta Wierna, Kasia Bijok, Paula Gumińska, www.psiawiara.pl
BARDZO DZIĘKUJĘ ZA ZDJĘCIA :)

5 komentarzy:

 1. Zazdroszczę takiej cudownej majówki :). Powodzenia w wykorzystywaniu zdobytej wiedzy i pracy nad wszelakimi niedoskonałościami.

  OdpowiedzUsuń
 2. Musiało być super :) Sporo fotografów jak na jeden obóz, ale dzięki temu mogłam sobie pooglądać ogromną ilość zdjęć i wam wszystkim pozazdrościć!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobrze, że nie zaczęłaś na nią narzekać, bo było zacnie! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Miałyście super majówkę! Popieram, Annówka to cudowne miejsce :) Zdjęcie na którym Kati i Gwidon pędzą obok siebie- genialne! Z resztą wszystkie są piękne, w końcu jak mogłoby być inaczej, jeśli modelka jest taka cudowna? ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. No to majówka była udana :D . Zdjęcia są fantastyczne ,a w szczególności 3 <3 .
  Życzymy więcej takich frizbowych wypadów !
  Pozdrawiam .

  OdpowiedzUsuń